BİZİ ARAYIN 444 21 33
HIZLI RANDEVU AL

Dental Turizm

8 perfect combination of leisure holiday with adventure1 - Dental Turizm

Dental Turizm nasıl yapılır?

Hastamızın kendi ülkesinde çektirdiği panoromik röntgeni e-mail yoluyla hekimlerimize ulaştırması gerekmektedir. Röntgeniniz incelenip,kliniğimizde veya Avrupa irtibat ofislerimizde yapılan ilk görüşmeden sonra hastalarımıza tüm alternatif tedavi seçenekleri, tedavi süresi, prosedürü ve maliyeti hakkında detaylı bilgi verilmektedir.  Hastamız tedaviye onay verdikten sonra randevunuz ayarlanıp tedavinize hızlı bir şekilde başlanabilmektedir.

Dental turizm, yurtdışında yaşayan ve ağız ve diş sağlığı problemi bulunan kişilerin tedavi amaçlı yaptıkları seyahatlerdir. Avrupa ve Amerikada yükselen tedavi masrafları yüzünden ülkelerinde tedavi olamayan kişiler Türkiye’de sağlık standartlarının Avrupa ile aynı seviyede olması, tedavi maliyetlerinin bu ülkelere göre dörtte bire yakın olması, ülkemizin tarihi yapısı kültürel dokusu sağlık turizmi için ülkemizi tercih etmektedir.

Mersin yenişehir semtinde merkezi odaklı yerde bulunan Özel İdeal Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği gelişmiş sağlık teknolojileri ile donatılmış olup 600 Metrekarelik geniş ferah ve merkezi mekânında dental turizme uygun bir kliniktir.

i3 20140106122323 - Dental Turizm