BİZİ ARAYIN 444 21 33
HIZLI RANDEVU AL
dis beyazlatma 728x400 - Diş Beyazlatma

Diş Beyazlatma

Dişteki Renk Ve Lekelenmeler İçin Çözüm: Diş Beyazlatma

Birçok kişi dişleriyle alakalı aynı şikâyetten muzdariptir. Peki, nedir bu şikâyet durumu? Tabi ki dişlerin istenildiği ölçüde beyaz olmayışıdır. Dişlerde meydana gelen renklenmeler kişilerin sosyal yaşamı üzerinde olumsuz etkiler göstermektedir. Bu durum gülümsemekten kaçınan ve dişlerini göstermemek için birçok kez gerginlik içerisinde olan kişileri ise beraberinde getirmektedir. Peki, ya daha ileri seviyelere de taşınabilen bu problem durumu için ne tür bir çözümden bahsedilebilir? İşte diş beyazlatma aradığınız çözümün ta kendisi olacaktır.

Diş Beyazlatmada İşlem Adımları!

Gereğinden fazla tüketilen çay, kahve yahut kolalı içecek türleri ile sigara, ilerleyen yaş, diş sinirinde canlılığın yitirilmesi, flor alımında fazlalık vb. olarak sıralanabilecek sebepler eski beyazlığından uzaklaşan dişleri ön plana çıkarmaktadır. Bu noktada çözüm yukarıda da bahsedildiği üzere diş beyazlatmaolacaktır. Peki, bu işlem nasıl uygulanmaktadır? Bunun için Mersin’de bulunan kliniğimiz ve bu klinikte çalışan uzman doktorlarımız yardımcınız olacaktır. Zira yine de bu uygulamadan sizlere kısaca söz etmek isteriz. Uygulamada kullanılan beyazlatıcı bir ilaç söz konusudur. İşte bu ilaç hekiminiz tarafından dişlerinize sürülmekte ardından ise bu işleme özel aletle yaklaşık olarak 15 dakikalık süre boyunca ışınlanarak sertleştirme yapılmaktadır. 3 kez tekrarlanan bu uygulama sonrasında uzun bir süre çok daha beyaz dişler beraberinde gelecektir.

Diş Beyazlatmada Kalıcılık Süresi!

Diş beyazlatma uygulamasından ve bu uygulamanın uzun bir süre söz konusu olduğundan yukarıda söz ettik. Peki, ya burada süreden kasıt nedir? Uygulama sonrasında dişleriniz ne kadar süreyle beyaz kalacak? İşte bu soruların yanıtı herkes için farklı olacaktır. Ancak genel bir tabirle bu sürenin 3 aydan 3 ile 4 yıla kadar ki bir süreci kapsadığı söylenebilir.