BİZİ ARAYIN 444 21 33
HIZLI RANDEVU AL

Kurumsal

ideal dent 1 - Kurumsal

Hakkımızda

2015 yılında kurulan polikliniğimiz Dr. Fatih Şentut yönetiminde diş hekimliğinin tüm branşlarının uygulandığı bir sağlık merkezidir. Kliniğimiz yedi diş ünitesi ve üç uzman diş hekimiyle 09:00-18:00 arasında hizmet vermektedir.

Ağız ve diş sağlığı genel sağlık fonksiyonlarının kalitesi açısından önemli olup, vücut sağlığını en çok etkileyen faktörlerin başında gelmektedir. Zamanında teşhis ve tedavi edilmeyen ağız ve diş hastalıkları, ilerleyen zamanlarda daha kritik sağlık sorunlarına yol açabilmektedir. Teşhis ve tedavinin her aşamasında uluslararası standartlarda hizmet sunmayı amaç edinmiş İdeal Dent, mesleki birikimini teknolojinin en son imkanları teşhis ve tedavi yöntemlerini hastalarına sunmayı görev bilmektedir. Sağlıklı yaşam için ağız ve diş sağlığınıza önem gösteriniz.

Misyonumuz

-Bilimsel, vicdani ve etik ilkelerden ödün vermeden; meslek ilke ve ahlakına bağlı; açık, dürüst ve güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti sunmak.

-Ağız ve diş sağlığı ile ilgili her türlü bilimsel gelişme ve uygulamayı takip eden, uluslar arası düzeyde referans merkezi olmak.

-Ağız ve diş sağlığı alanında ki her türlü teknolojik, yenilik ve gelişmeden hastalarımızı faydalandırmak.

-Sürekli eğitim, ölçme ve iyileştirme yöntemlerini kullanarak devamlı gelişmeyi ve yenilemeyi sağlayan bir yönetim, işletim sistemi örneği vermek.

Vizyonumuz

-bilimsel, vicdani ve etik ilkelerden asla ödün vermeden, insanlık onuruna saygılı, açık, dürüst, güvenilir ve en yüksek kalitede ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmaya kararlıdır.

hekimleri ve personeli, yaptığı işin insanlık için anlamını, önemini, ve kutsallığını her zaman ön planda tutacaktır.

gelecekte, yaptığı iyi şeylerle anılan, topluma karşı sorumluluğunun bilincinde, diş hekimliği mesleğine katkı sunmak için sürekli kendini geliştirip yenileyen bir kurum olmaya kararlıdır.

hasta memnuniyetini merkeze alan hizmet anlayışıyla yalnızca ülkemizde değil tüm dünyada referans kabul edilen, saygın bir ağız ve diş sağlığı olmaya adaydır.